לקוחות מספרים

הרזיה > הרזיה למבוגרים > לקוחות מספרים

סיפור הצלחה של אפרת מילר

שמי אפרת ,אני מורה בשנות ה 40 לחיי, הגעתי למרפאת ההרזיה של ד"ר אריק ויסבורד בהרצליה על פי המלצת חברותיי. כשהגעתי למרפאה היו עלי כ-20 ק"ג עודפים של שומן (משקלי היה: 85 ק"ג, גובהי 1.65) שהפריעו לי מאוד. אני סובלת מהשמנת יתר מגיל צעיר שגברה לאחר ההריונות. גם אבי ואחותי סובלים מבעיה דומה. ניסיתי אין סוף דיאטות,חלקן עשיתי לבד וחלקן במסגרת של קבוצות ומכוני דיאטה שונים. רזיתי מעט מאוד יחסית למאמץ שהשקעתי, ולא הצלחתי להתמיד בדיאטה. לאחר מספר שבועות הייתי מוצאת את עצמי עולה הכול בחזרה עם הרבה כאב ותסכול. אני בד"כ אישה עם כוח רצון ומצליחה לשלוט ברוב דברים בחיי, אך באכילה אני מאבדת כל רסן. שמתי לב שכאשר אני אוכלת לחם,דברי מאפה, פסטות, פירות, תפוחי אדמה או עמילנים אחרים אני חשה שבעה לפרק זמן מאוד קצר יחסית וכשעה לאחר מכן אני "מתה" מרעב, אינני מסוגלת לשלוט בדחף ופשוט לא מסוגלת להפסיק לאכול. ד"ר ויסבורד טען כי מדובר בבעיה של התמכרות לפחמימות והסביר לי כי בסיס הבעיה שלי הינו גנטי ונובע משחרור כמויות אינסולין גבוהות הרבה יותר מהדרוש כתגובה למאכלים עם פחמימות. האינסולין הוא ההורמון האחראי לטיפול בפחמימות ולהכנסתם לתאים- שם הם מנוצלים לאנרגיה. הרמות הגבוהות מידי של האינסולין לא אפשרו לי הרגשת שובע ויצרו אצלי את תחושת הרעב וסחרור של אכילה (תשוקה לאוכל). ד"ר ויסבורד הסביר לי שדיאטה דלת פחמימות במשך היום תוכל לעזור לי להפסיק את תחושת הרעב והדחף הבלתי פוסק לזלילה. תוך טיפול ומעקב אישי התחלתי בדיאטת צירופים דלת פחמימות ושומן במשך שעות היום עם אפשרות לתוספת של פחמימות בשעות הערב.
פתאום הכול נעשה כל כך קל וכלל לא הרגשתי שאני בדיאטה. הצלחתי להתגבר על המשיכה למתוקים,אינני רעבה לעיתים תכופות ודחף הזלילה שלי נעלם לחלוטין. אין לי תחושה של שעמום או קיפוח ואני מרגישה נהדר. לא עוד ספירת קלוריות,שקילה וחישובים מפרכים אלא דרך חיים חדשה המבוססת על עקרון הגיוני,מדעי,קל לביצוע והכי חשוב: קל להתמדה. תוך 8 שבועות הצלחתי לרזות 10 ק"ג ואני ממשיכה להתמיד ולרזות בקצב מתון ובהצלחה מרובה.

____________________________________________________________________

שלום אריק

מיליון תודות על שלקחת אותי בידיים והובלת אותי לשנות את הרגלי האכילה שלי. בזכותך רזיתי 31 ק"ג !! אני מאושרת בחיי החדשים ומאמינה שהדרך עוד לא תמה..

בהמון הערכה,
חולי רז

____________________________________________________________________

אריק היקר

אין לי מילים עד כמה ברצוני להודות לך על התמיכה,העזרה,ההדרכה לאורך הדרך המתמשכת של תהליך ההרזיה שלי. המילה "תודה" פשוט לא תספיק. בזכותך אני בן אדם שונה לגמרי- עם הרבה יותר בטחון עצמי.
כל הקרדיט הוא לך! היית לי לרופא,תזונאי,פסיכולוג,מפקח והענקת לי מסגרת שאפשרה לי להתמיד בתהליך. דאגת שלא אסטה מהמסלול, פיתחת אצלי את המודעות לאכילה, ואכן הצלחתי להפחית 20 ק"ג ממשקלי תוך 5 חודשים ואני שומרת על ההישג כבר שנתיים.
תודה רבה על הכול!!

נורית פלד

רמת אביב

______________________________________________________________________

לד"ר אריק ויסבורד

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה
להביע לך מילות הערכה
על תשומת הלב האישית והחמה
על המעקב הטיפול וההקשבה
אז תרשה לי לומר מילה אחת קטנה
תודה!
תודה על שהקיץ אחזור ללבוש את הביקיני ההוא…
תודה על ששוב אני גולשת למכנסי הג'ינס הישנים מהתיכון…
מרונית ויגלר

______________________________________________________________________

רציתי להמליץ בחום על חווית טיפולי ההרזיה שעברתי אצל ד"ר אריק.
הייתי סקפטית מאוד, אך בכל זאת צלצלתי. בשיחת הטלפון הראשונה שניהלנו אמר לי ד"ר אריק-את צריכה להגיע אליי עם ההחלטה לרזות -ועם כל השאר אנו נתמודד- כך עשיתי.
והתוצאות פשוט מדהימות. זאת הרגשה נהדרת של שינוי בגוף שמשנה גם את דרך החיים. הבגדים החדשים והמחמאות האין סופיות -פשוט תענוג.
כל כך התחברתי לטיפול, להנחייתו של ד"ר אריק ולתמיכתו האדירה.הייתי תלמידה קשובה והתוצאות לא איחרו לבוא.
ההצלחה הגדולה בעיניי היא השמירה על המשקל החדש וזה מתאפשר בזכות כל הכלים שקיבלתי וממשיכה לקבל מד"ר אריק.

אז רציתי להגיד תודה רבה
גלי מחולון